Výsledky v žákovských soutěžích a olympiádách ve školním roce 2013/2014

Dějepisná olympiáda (kat. 8-9, ZŠ,G) 3. místo: Kateřina Korčaková (4.A), 4. místo: David Vašíček (3.A) a 5. místo: Václav Adam (4.A)
Matematická olympiáda (kat. Z9) 7. až 11. místo: Václav Adam (4.A) a 25. až 27. místo: Michal Smoleň (4.A)
Soutěž škol ve stolním tenise (kat. chlapci – IV) – 1. místo: družstvo ve složení Václav Adam (4.A), Martin Fesl (3.A) a Filip Návara (3.A)
Olympiáda v německém jazyce (kat. IIIA) – 14. místo: Eliška Benediktová (7.A)
Olympiáda v českém jazyce (kat. II – SŠ) – 4. místo: Petra Jarošová (6.A) a Lenka Kunzová (6.A), 13. místo: Natálie Dolanová (6.A) a Radek Ježek (6.A)
Olympiáda v českém jazyce (kat. I – ZŠ) – 21. místo: Kateřina Korčaková (4.A) a 38. místo: Václav Adam (4.A)
Zeměpisná olympiáda (kat.A) – 5. místo: Milan Šavrda (1.A)
Zeměpisná olympiáda (kat.B) – 5. místo: Jakub Hamadej (2.A)
Zeměpisná olympiáda (kat.C) – 12. místo: Václav Adam (4.A)
Olympiáda v anglickém jazyce (kat.IIIA) – 27. místo: Ondřej Slípka (5.A)
Olympiáda v anglickém jazyce (kat.IIB) – 6. místo: Kateřina Korčaková (4.A)
Fyzikální olympiáda (kat.F8) – 4. místo: Pavla Kunzová (3.A)
Fyzikální olympiáda (kat.E9) – 5. místo: Michal Smoleň (4.A)
Matematická olympiáda (kat. Z8) – 12. místo: Martin Jesenič (3.A) a 21. místo: Pavla Kunzová (3.A)
Matematická olympiáda (kat. Z7) – 2. až 4. místo: Josef Troup (2.A)
Matematická olympiáda (kat. Z6) – 48. místo: Kateřina Žohová (1.A) a 63. místo: Milan Šavrda (1.A)
Matematický klokan (kat. Kadet) – 1. místo: David Vašíček (3.A), 9. místo: Petr Tlapa (3.A) a 10. místo: Václav Adam (4.A)
Matematický klokan (kat. Benjamin) – 5 místo: Josef Troup (2.A)
Biologická olympiáda (kat.C) – 16. místo: Pavla Kunzová (3.A) a 19. místo: Kateřina Korčaková (4.A)
Biologická olympiáda (kat. D) – 23. Místo: Matěj Hulička (1.A)
Literární soutěž „Naše Evropa“ (Českobudějovický deník) – 1. místo: Ondřej Slípka (5.A), 2.- 4. místo: Kateřina Bartyzalová (5.A), Natálie Dolanová (6.A) a Eliška Heisenbergerová (7.A)

Soutěž škol ve stolním tenise (kat. chlapci – IV) – 1. místo: družstvo ve složení Václav Adam (4.A), Martin Fesl (3.A) a Filip Návara (3.A)
Matematická olympiáda (kat. Z9) – 32. místo: Václav Adam (4.A)
Dějepisná olympiáda (kat.8-9, ZŠ-G) – 7. místo: Kateřina Korčaková (4.A), 15. místo: Václav Adam (4.A) a 20. místo: David Vašíček (3.A)
Dějepisná soutěž studentů gymnázií – 7. místo (ze 14 gymnázií): družstvo ve složení Kristina Kropáčková (5.A), Matěj Švepeš (5.A) a Ondřej Slípka (5.A)
Matematický klokan (kat. Kadet) – 1. místo: David Vašíček (3.A)
Matematický klokan (kat. Benjamin) – 8. místo: Josef Troup (2.A)
Fyzikální olympiáda (kat. B) – 13. místo: Natálie Dolanová (6.A), 17. místo: Radek Ježek (6.A) a 21. místo: Lenka Kunzová (6.A)
Fyzikální olympiáda (kat. D) – 29. místo: Dora Todorovová (5.A) a 30. místo: Karolína Bílková (5.A)
Fyzikální olympiáda (kat.E) – 14. místo: Michal Smoleň (4.A)
Literární soutěž „Jihočeský úsměv“ – 1. až 10. místo (10 nejlepších z 812 prací bez stanovení pořadí): Magdalena Maňásková (1.A)
Literární soutěž „Naše Evropa“ – 1. místo: Ondřej Slípka (5.A)

Literární soutěž „O cenu Filipa Venclíka“ – 4 místo: Kateřina Bartyzalová (5.A)
Literární část soutěže „Čtěte se slonem Bobem“ – zvláštní cena poroty za originalitu: Veronika Vítková (1.A)
Literární soutěž nakladatelství Albatros „Vánoční pohádka“ – 1. až 9. místo (9 nejlepších bez stanovení pořadí): Jan Adam (1.A)
Literární soutěž HSF klubu (horor, sci-fi, fantasy) a Obce spisovatelů „Tiché písky“ – 3. místo: Lucie Zavadilová (8.A), 9. místo: Kateřina Bartyzalová (5.A) a 14. až 16. místo: Lukáš Doležal (6.A) a Eliška Heisenbergerová (7.A)