Výsledky v žákovských soutěžích a olympiádách ve školním roce 2012/2013

Dějepisná olympiáda (kat. 8-9, ZŠ,D) – 6. místo: Kristina Kropáčková (4.A) a 8. místo: Václav Adam (3.A).
Olympiáda z českého jazyka (kat.I – ZŠ) - 10. místo: Kristina Kropáčková (4.A) a 15. místo: Dora Todorovová (4.A)
Olympiáda z českého jazyka (kat.II – SŠ) – 3. místo: Tereza Kropáčková (8.A), 6. místo: Petra Jarošová (5.A) a Lenka Kunzová (5.A), 10.místo: Lenka Hegedüsová (7.A)
Fyzikální olympiáda (kat.G, ZŠ) – 1. místo: Pavla Kunzová (2.A) a 8. místo: Kryštof Štys (2.A)
Fyzikální olympiáda (kat. E, F – ZŠ) – 17. místo: Dora Todorovová (4.A) a 21. místo: Kristina Kropáčková (4.A)