Výsledky v žákovských soutěžích a olympiádách ve školním roce 2010/2011

Dějepisná olympiáda (kat. 8-9 ZŠ,G) – 2. místo: Lenka Kunzová (3.A)
Matematická olympiáda (kat. Z9) – 7.-8. místo: Luboš Marek (4.A)
Chemická olympiáda (kat. D) – 11. místo: Petr Chytra (4.A) a 12. místo: Tomáš Bícha (4.A)
Olympiáda v anglickém jazyce (kat. III – SŠ) – 6. místo: Marie Kučerová (7.A)
Olympiáda v anglickém jazyce (kat. IIB – ZŚ-G) – 5. místo: Luboš Marek (4.A)
Olympiáda v českém jazyce (kat.II – SŠ) – 3. místo: Tereza Kropáčková (6.A) a 5. místo: Lucie Zavadilová (5.A) Více
Olympiáda v českém jazyce (kat.I – ZŠ-G) – 9. místo: Lenka Kunzová (3.A)
Zeměpisná olympiáda (kat.A) – 7. místo: Filip Chytra (1.A)
Zeměpisná olympiáda (kat.B) – 8. místo: Ondřej Slípka (2.A)
Zeměpisná olympiáda (kat.C) – 6. místo: Tomáš Jarolímek (3.A)
Matematická olympiáda (kat. Z8) – 11.- 14. místo: Lenka Kunzová (3.A)
Matematická olympiáda (kat. Z6) – 20.- 24. místo: Michal Smoleň (1.A) a Václav Adam (1.A)
Fyzikální olympiáda (kat. E) – 2. místo: Petr Chytra (4.A) a 17. místo: Luboš Marek (4.A)
Fyzikální olympiáda (kat. F) – 4. místo: Radek Ježek (3.A), 6. místo: Lenka Kunzová (3.A) a 9. místo: Petra Jarošová (3.A)
Biologická olympiáda (kat.C) – 5. místo: Mikuláš Vinař (3.A)
Biologická olympiáda (kat.D) – 26. místo: Václav Adam (1.A) a 27. místo: Petra Fischerová (1.A)

Matematická olympiáda (kat. Z9) – 21.- 23. místo: Luboš Marek (4.A)
Dějepisná olympiáda (kat.8-9 ZŠ,G) – 16. místo: Lenka Kunzová (3.A)
Olympiáda v českém jazyce (kat.II – SŠ) – 2. místo: Tereza Kropáčková (6.A)
Fyzikální olympiáda (kat. E) – 16. místo: Petr Chytra (4.A)
Biologická olympiáda (kat. B) – 22. místo: Šárka Kunzová (5.A)
Matematická olympiáda (kat. C) – 17.- 21. místo: Petr Toman (5.A)

Olympiáda v českém jazyce (kat.II – SŠ) – 11. místo: Tereza Kropáčková (6.A)

Celostátní literární soutěž nakladatelství Albatros „Hollywood neexistuje“ – 1. místo: Veronika Beníšková (3.A) Vítězná povídkaRozhovor pro AlbatrosOhlas v tisku
TALENT JIHOČESKÉHO KRAJE ROKU 2010 – 1. místo v kategorii Všestranný talent: Tereza Kropáčková (6.A)
Přebor škol v šachu – krajské finále – 13. místo v kat. B získalo družstvo: L.Marek, S.Skamene, T.Božák a J.Chytra (4.A)
Internetová olympiáda v angličtině 2011 – 28. místo v kategorii Junior: L.Marek (4.A) pořádala jazyková škola GD-ŠKOLA v Praze ve spolupráci s universitami v Bostonu a New Yorku
Literární soutěž „Jihočeská próza a poezie“: III. kat. – 2. místo: V.Beníšková, IV. kat. próza - 1. místo: K.Grofová, IV. kat. poezie – 3. místo: T.Lošková
Celostátní jazyková a literární soutěž „Čeština je můj jazyk“ (pořádá META o.s. a Zastoupení Evropské komise) - 4. místo a Čestné ocenění: Tereza Kropáčková (6.A)
Literární soutěž „Jihočeská žabka“ (pořádal Jihočeský klub Obce spisovatelů a Krajský úřad Jihočeského kraje) - 2. místo: Tereza Lošková (6.A) Ohlas v MF DNES 1.4.2011 Sborník oceněných prací
Literární soutěž „Požární ochrana očima dětí“ – okresní kolo (pořádalo Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska Č.Budějovice): kat. L2 – 1. místo: Kateřina Bartyzalová (2.A), kat. L3 – 1. místo: Eliška Heisenbergerová (4.A), kat. L4 – 2. místo: Pavel Hofer (6.A)
Literární soutěž „Požární ochrana očima dětí“ – krajské kolo (pořádalo Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska Č.Budějovice): kat. L4 – 2. místo: Pavel Hofer (6.A)