„Srdíčkový den“ studentů GTS /14.4.2008/

Celostátní charitativní veřejná sbírka SRDÍČKOVÝ DEN, organizovaná Občanským sdružením Život dětem, proběhla letos 14. a 15. dubna. Jako každoročně se na ní aktivně podíleli studenti septimy. Čtyřem odvážným hochům se 14.4. v ulicích Trhových Svinů podařilo získat pro tuto charitativní sbírku celkem 4.605,- Kč. Účelem sbírky je podpora a pomoc pro dětská oddělení nemocnic a pro zařízení pečující o nemocné, postižené a opuštěné děti (např. na nákup zdravotnické technologie, rehabilitačních a učebních pomůcek, hraček, nábytku, elektroniky, výpočetní techniky a invalidních vozíčků).

Text a foto: Mgr. F.Slípka