.

Suplování

Suplování:   Středa 25.4.2018

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Fliegerová Dagmar

..

....

-

Sl

Kl

-

..

..

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Klouda Jiří

4.hod

spojeno

ANJ

7.A (2.p.)

(CJ 3)

 

Lejsková Andrea

7.hod

přesun <<

SCH

8.A (SCh)

(LCH)

z 9.hod

Slípka František

3.hod

supl.

DEJ

8.A

(VIII)

přespočetná hod.

Změny v rozvrzích tříd:

7.A

4.hod

ANJ

2.p.

(CJ 3)

spojí

Klouda Jiří

(Fl)

8.A

0.hod

NEJ

   

odpadá

 

(Fl)

 

3.hod

DEJ

 

(VIII)

supluje

Slípka František

(Fl)

 

6.hod

LSE

   

odpadá

 

(Fl)

 

7.hod

SCH

SCh

(LCH)

přesun <<

Lejsková Andrea

z 9.hod

 

7.hod

LSE

   

odpadá

 

(Fl)

 

9.hod

SCH

SCh

 

přesun >>

 

na 7.hod

Suplování:   Čtvrtek 26.4.2018

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Lejsková Andrea

 

..

..

-

-

Po

..

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Kumstová Iva

1.hod

přesun <<

ČJL

6.A

(VI)

z 2.hod

 

2.hod

přesun <<

ČJL

5.A

(V)

z 8.hod

Kunzová Hana

1.hod

přesun <<

FYZ

5.A

(V)

z 9.hod

 

6.hod

přesun <<

FYZ

7.A

(CJ 2)

z 8.hod

Langerová Michaela

2.hod

přesun <<

BIO

6.A

(VI)

z 1.hod

Poláková Marie

5.hod

supl.

ANJ

6.A

(VI)

přespočetná hod.

Změny v rozvrzích tříd:

3.A

8.hod

TEV

34Th

 

odpadá

 

(Be)

 

8.hod

TEV

34Td

 

odpadá

 

(Vo)

 

9.hod

TEV

34Th

 

odpadá

 

(Be)

 

9.hod

TEV

34Td

 

odpadá

 

(Vo)

4.A

8.hod

TEV

34Th

 

odpadá

 

(Be)

 

8.hod

TEV

34Td

 

odpadá

 

(Vo)

 

9.hod

TEV

34Th

 

odpadá

 

(Be)

 

9.hod

TEV

34Td

 

odpadá

 

(Vo)

5.A

1.hod

FYZ

 

(V)

přesun <<

Kunzová Hana

z 9.hod

 

1.hod

BIO

2.p.

 

odpadá

 

(Le)

 

2.hod

ČJL

 

(V)

přesun <<

Kumstová Iva

z 8.hod

 

2.hod

BIO

2.p.

 

odpadá

 

(Le)

 

8.hod

ČJL

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

9.hod

FYZ

   

přesun >>

 

na 1.hod

6.A

1.hod

ČJL

 

(VI)

přesun <<

Kumstová Iva

z 2.hod

 

1.hod

BIO

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

2.hod

BIO

 

(VI)

přesun <<

Langerová Michaela

z 1.hod

 

2.hod

ČJL

   

přesun >>

 

na 1.hod

 

5.hod

ANJ

 

(VI)

supluje

Poláková Marie

(Le)

7.A

6.hod

FYZ

 

(CJ 2)

přesun <<

Kunzová Hana

z 8.hod

 

6.hod

BIO

   

odpadá

 

(Le)

 

8.hod

FYZ

   

přesun >>

 

na 6.hod

 

9.hod

ZSV

   

přesun >>

 

na 8.hod

8.A

8.hod

ANJ

   

odpadá

 

(Sh)

Suplování:   Pátek 27.4.2018

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Klouda Jiří

 

..

Mt

Mt

-

..

..

       

Kunzová Hana

-

Vo

..

-

Sh

..

..

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Matějková Jitka

2.hod

spojeno

NEJ

3.A (S1)

   
 

3.hod

spojeno

NEJ

3.A (S2)

   

Poláková Marie

2.hod

přesun <<

ANJ

6.A

(HV)

z 1.hod

Sháněl Jiří

4.hod

supl.

ANJ

5.A

(V)

přespočetná hod.

Votavová Monika

1.hod

supl.

ZEM

3.A

(III)

přespočetná hod.

 

5.hod

přesun <<

ZEM

5.A

(V)

z 6.hod

Změny v rozvrzích tříd:

3.A

1.hod

ZEM

 

(III)

supluje

Votavová Monika

(Ku)

 

2.hod

NEJ

S1

 

spojí

Matějková Jitka

(Kl)

 

3.hod

NEJ

S2

 

spojí

Matějková Jitka

(Kl)

5.A

4.hod

ANJ

 

(V)

supluje

Sháněl Jiří

(Ku)

 

5.hod

ZEM

 

(V)

přesun <<

Votavová Monika

z 6.hod

 

5.hod

FYZ

   

odpadá

 

(Ku)

 

6.hod

ZEM

   

přesun >>

 

na 5.hod

6.A

1.hod

ANJ

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

2.hod

ANJ

 

(HV)

přesun <<

Poláková Marie

z 1.hod

 

2.hod

MAT

   

odpadá

 

(Ku)

7.A

1.hod

ANJ

2.p.

 

odpadá

 

(Kl)

 

6.hod

FYZ

   

odpadá

 

(Ku)

8.A

5.hod

AKV

AkV2

 

odpadá

 

(Kl)

 

6.hod

AKV

AkV2

 

odpadá

 

(Kl)

Suplování:   Pondělí 30.4.2018

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

1.A

     

Šk.a

Šk.a

           

2.A

     

Šk.a

Šk.a

           

3.A

     

Šk.a

Šk.a

           

4.A

     

Šk.a

Šk.a

           

5.A

     

Šk.a

Šk.a

           

6.A

     

Šk.a

Šk.a

           

7.A

     

Šk.a

Šk.a

           

8.A

 

Th

Th

Šk.a

Šk.a

Us

Us

Us

Us

Us

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Berka Miroslav

       

..

           

Fliegerová Dagmar

 

..

Sl

..

             

Klouda Jiří

     

..

             

Kumst František

     

..

..

           

Kumstová Iva

     

..

..

           

Kunzová Hana

     

..

             

Langerová Michaela

       

..

           

Lejsková Andrea

     

..

..

           

Marková Marie

     

..

             

Sháněl Jiří

       

..

           

Slípka František

       

..

           

Todorovová Zdeňka

     

..

             

Votavová Monika

       

..

           

Zemanová Ivana

       

..

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Slípka František

2.hod

supl.

ZSV

7.A

(VII)

za odpadlou

Změny v rozvrzích tříd:

7.A

2.hod

ZSV

 

(VII)

supluje

Slípka František

(Fl)

Pedagogický dohled u třídy:

1.A, 3. hod - Kumst František

1.A, 4. hod - Langerová Michaela

2.A, 3. hod - Marková Marie

2.A, 4. hod - Kumstová Iva

3.A, 3. hod - Lejsková Andrea

3.A, 4. hod - Kumst František

4.A, 3. hod - Todorovová Zdeňka

4.A, 4. hod - Votavová Monika

5.A, 3. hod - Kumstová Iva

5.A, 4. hod - Sháněl Jiří, Zemanová Ivana

6.A, 3. hod - Kunzová Hana

6.A, 4. hod - Berka Miroslav

7.A, 3. hod - Klouda Jiří

7.A, 4. hod - Lejsková Andrea

8.A, 3. hod - Fliegerová Dagmar

8.A, 4. hod - Slípka František

8.A, 1., 2. hod - Fliegerová Dagmar

Standards: XHTML 1.1, CSS 2.1
All rights reserved © 2006-2018 HaralComp